sâmbătă, 8 octombrie 2022

CONDIȚIA UMANĂ, ÎNTRE TRAGEDIE ȘI COMEDIE:  De multe ori, numai moartea ne mai aduce pe-acasă...

CONDIȚIA UMANĂ, ÎNTRE TRAGEDIE ȘI COMEDIE:  De multe ori, numai moartea ne mai aduce pe-acasă...:   De multe ori, numai moartea ne mai aduce pe-acasă: viața ne îndepărtează! Costel Zăgan

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

GENIUL BUN AL DESPĂRȚIRII DE SINE

 Dragă Kitty am colindat multe flori și țări de cuvinte și fiecare mi-a dat câteo amintire de pus în rama sufletului bineînțeles totul a fos...