
* De la prima la ultima oră/ poezia iubito mă devoră * Poeții trăiesc poezia. (Costel Zăgan)
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
GENIUL BUN AL DESPĂRȚIRII DE SINE
Dragă Kitty am colindat multe flori și țări de cuvinte și fiecare mi-a dat câteo amintire de pus în rama sufletului bineînțeles totul a fos...
-
Te-ai mulțumi cu altă figură să-ți ducă viața mai departe dar toate au aceeași măsură o clipă viață și restul moarte COSTEL ZĂGAN
-
Dragă Kitty am colindat multe flori și țări de cuvinte și fiecare mi-a dat câteo amintire de pus în rama sufletului bineînțeles totul a fos...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu